Nowy asortyment w systemach wodociągowych i kanalizacyjnych

Geberit – europejski lider w produkcji zaawansowanej technologii sanitarnej – niemal w każdej dziedzinie instalacji w budownictwie oraz w przemyśle oferuje odpowiedni system rurociągów. Firma jest ekspertem w tak zaawansowanych zagadnieniach, jak izolacja akustyczna, ochrona przeciwpożarowa, czy hydraulika ścieków. Podczas imprez targowych, a także na co dzień w ramach bezpłatnych szkoleń Geberit dzieli się wiedzą z instalatorami i architektami.

fot. Geberit

Izolacja akustyczna, prewencyjna ochrona przeciwpożarowa i hydraulika ścieków należą dzisiaj do najtrudniejszych zagadnień z dziedziny projektowania i instalacji urządzeń sanitarnych. Wymagania zmieniają się szybko i są coraz bardziej szczegółowe. Już sam dobór prawidłowej instalacji wodociągowej lub kanalizacyjnej w danej inwestycji budowlanej może być wyzwaniem dla projektanta urządzeń sanitarnych. Planowanie, montaż i konserwacja również podlegają wielu normom i regulacjom. Zakończone niedawno największe targi w branży sanitarnej, ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji były dla firmy Geberit znakomitą okazją do przekazania projektantom i instalatorom rozległej wiedzy w tych dziedzinach.

Poszerzenie asortymentu w systemach wodociągowych i kanalizacyjnych

Aby sprostać wymaganiom ustawowym i budowlanym, Geberit nieustannie opracowuje programy dotyczące instalacji wodociągowych i kanalizacyjnych. W dziedzinie instalacji wodociągowych na targach ISH zaprezentowane zostały nowości w asortymencie metalowych systemów rurociągów Mapress ze stali szlachetnej i Mapress ze stali węglowej, a także systemy rur kompozytowych Mepla i PushFit. Oferta systemów kanalizacyjnych Silent-PP, Silent-db20 i Pluvia również została znacznie poszerzona. Istotnym elementem praktycznej prezentacji produktu firmy była wieża Pluvia: odwiedzający stoisko targowe na targach ISH mogli zobaczyć na żywo odprowadzenie wody z dachu za pomocą grawitacyjnej instalacji podciśnieniowej.

Praktyczne i kompetentne kształcenie ustawiczne

W odpowiedzi na różne potrzeby projektantów i instalatorów firma organizuje imprezy, wystawy objazdowe, czy fora dla specjalistów w dziedzinie kanalizacji. Zarówno instalacje dotyczące budownictwa, jak i zastosowania przemysłowe są zawsze rozpatrywane kompleksowo — od wymagań ustawowych, poprzez projektowanie, aż do wdrożenia. Geberit uważa się nie tylko za oferenta systemów, lecz także za kompetentnego partnera i eksperta w dziedzinie wiedzy branżowej.

Polscy fachowcy z branży sanitarnej, ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji także w tym roku będą mieli możliwość obcować z produktami i praktyką instalacyjną podczas wystawy objazdowej „Geberit on Tour”. Zakłady instalacyjne i projektanci zainteresowani tą wystawą lub szkoleniem z zakresu ochrony akustycznej lub przeciwpożarowej mogą zgłosić się do najbliższego doradcy handlowego firmy Geberit.

Leave a Reply