Przenośny grzejnik konwekcyjny – dogrzewanie wnętrz

Jesienią czy wczesną zimą pogoda szczególnie lubi zaskakiwać i po ciepłym, słonecznym dniu, w nocy temperatura może spadać nawet do zera. By nie marznąć we własnym domu, warto już teraz pomyśleć o dodatkowym ogrzewaniu. Przyjemne ciepło zapewni grzejnik konwekcyjny MUG-02 firmy MPM.

Wczesną jesienią, kiedy zdarzają się nagłe spadki temperatury, przyda się w każdym domu przenośny grzejnik konwekcyjny. W mieszkaniu, zanim rozpocznie się sezon grzewczy, dodatkowe źródło ogrzewania zabezpieczy przed chłodem. Natomiast w domku jednorodzinnym, gdy w ciągu dnia jest ciepło, a temperatura jedynie spada znacząco wieczorem i w nocy, to nie trzeba od razu uruchamiać całego systemu ogrzewania. Wystarczy włączyć grzejnik konwekcyjny i dogrzać sypialnię czy pokoje, w których spędza się czas.

Grzejnik konwekcyjny MUG-02 firmy MPM jest prosty w obsłudze i nie wymaga specjalnego montażu. Wystarczy postawić go na płaskiej powierzchni i podłączyć do źródła zasilania. Trzystopniowa regulacja mocy oraz wbudowany termostat pozwalają dowolnie ustawić temperaturę ogrzewania pomieszczenia. Urządzenie posiada system zabezpieczający przed przegrzaniem, który gwarantuje bezpieczeństwo podczas użytkowania. Natomiast specjalne uchwyty umożliwiają łatwe przenoszenie grzejnika.

Podczas jesiennych chłodów, grzejnik konwekcyjny MUG-02 może stanowić źródło ciepła w mieszkaniu czy domu. Jednak sprawdzi się również zimą podczas ostrych mrozów, gdy trzeba dodatkowo dogrzać salon lub poddasze. Urządzenie może stanowić też zabezpieczenie w przypadku awarii systemu ogrzewania.

Grzejnik konwekcyjny MUG-02
Cena: 125 zł
Opis:
– trzystopniowa regulacja mocy: 800W, 1200W, 2000W
– termostat
– zabezpieczenie przed przegrzaniem
– wygodne uchwyty do przenoszenia

Leave a Reply