Nowe grzejniki funkcjonalność – o oryginalnym wzornictwie

MODO to kolejna nowość zaprezentowana przez firmę Instal-Projekt w wiosennej ofercie. Ze względu na połączenie wysokiej funkcjonalności z oryginalnym wzornictwem, model został zakwalifikowany do grupy Trendy.

MODO emanuje siłą spokoju i prostoty. Równoległe ułożenie profili w płaszczyźnie poziomej stworzyło efekt delikatnej, uporządkowanej formy. Taka konstrukcja grzejnika nie wymaga zastosowania dodatkowych akcesoriów, jest funkcjonalna „sama w sobie”. Ażurowa forma zapewnia swobodne przewieszanie ręczników czy garderoby. Mimo optycznie „lekkiego” kształtu, grzejnik zachował odpowiedni stosunek wydajności cieplnej do rozmiaru. MODO wprowadzi do każdej łazienki powiew świeżości i elegancji.

Model MODO dostępny jest w 12 różnych rozmiarach: przy szerokości: 400, 500 lub 600 mm, może mieć wysokość: 715, 1155, 1430 i 1650 mm. Głębokość grzejnika wynosi 88 mm z możliwością regulacji do 108 mm. Każda wersja posiada podłączenie dolne oraz podłączenie dolne D50 o rozstawie 50 mm na środku. Modele o wysokości 715 mm posiadają również wersję z podłączeniem bocznym. Moc grzewcza MODO waha się w granicach od 298 do 887 W. Firma Instal-Projekt oferuje paletę 37 barw, w tym kolor black gloss bez dodatkowej dopłaty!

 

Leave a Reply