Nowoczesne szklane grzejniki panelowe

Połączenie wiedzy technicznej firmy Dimplex z wysmakowanym wzornictwem zaowocowało powstaniem serii efektownych szklanych grzejników panelowych Girona.

Serię Girona cechuje nowoczesna elegancja szklanego panelu, która w połączeniu z wysoką wydajnością wyróżnia nowe grzejniki i sprawia, że doskonale współgrają z modnymi, nowoczesnymi wnętrzami.  Grzejniki o zakresie mocy 0,5-2,0 kW dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych – czarnym lub białym. Precyzyjne sterowanie pracą grzejnika jest możliwe dzięki wbudowanemu czułemu termostatowi elektronicznemu pozwalającemu na  regulację temperatury w pomieszczeniu z dokładnością do +/-0,3 º C – umożliwia to utrzymanie komfortu cieplnego przy zachowaniu maksymalnej efektywności energetycznej.

Grzejniki przystosowane są do montażu w strefach o podwyższonej wilgotności, jak np. łazienki. Dodatkową zaletą grzejników serii Girona są opcjonalne wymienne programatory zapewniające wysoki poziom zarządzania energią. Seria grzejników panelowych Girona marki Dimplex  definiuje nowy poziom w technice grzewczej, zachwycając zarówno projektantów jak i użytkowników końcowych.

Grzejnik panelowy Dimplex Girona w kolorze czarnym Fot. Glen Dimplex

Grzejnik panelowy Dimplex Girona w kolorze białym Fot. Glen Dimplex

Leave a Reply