Ergonomiczny i nowoczesny podgrzewacz wody

Podgrzewacze wody już dawno przestały być niezgrabnymi i niebezpiecznymi urządzeniami spełniającymi jedynie funkcję użytkową. Dziś są ergonomicznymi i nowoczesnymi technologicznie produktami, czego najlepszym potwierdzeniem jest Velis Plus – nowość marki Ariston.

Velis Plus – nowość marki Ariston.

Funkcjonalność

Elektryczny podgrzewacz pojemnościowy Velis Plus Ariston jest nowoczesnym urządzeniem zapewniającym komfort ciepłej wody w krótkim czasie. Dzięki systemowi shower-ready po niespełna godzinie osiągamy optymalną ilość wody niezbędną na co najmniej jedną kąpiel pod prysznicem (40 litrów wody o temperaturze 40°C). W efekcie czas potrzebny do przygotowania wody na jeden prysznic, w porównaniu do tradycyjnych podgrzewaczy, został skrócony aż o 60%. Korzystanie z urządzenia ułatwia także funkcja ECO, która odpowiada za zapamiętanie czasu największego zapotrzebowania na ciepłą wodę uwzględniając ilość i temperaturę. Dzięki temu Velis Plus przygotowuje wodę, aby była dostępna powtórnie w czasie i objętości, jaka jest zwykle potrzebna. Ponadto efektywna izolacja z pianki poliuretanowej minimalizuje straty ciepła.

Bezpieczeństwo

Urządzenie, oprócz innych praktycznych funkcji, posiada też ABS, czyli zestaw zabezpieczeń i rozwiązań gwarantujących pełne bezpieczeństwo. Dodatkowo wyposażone jest w system antyprzegrzewowy, przeciwzamrożeniowy, zabezpieczenie przed uruchomieniem „na sucho” oraz funkcję aktywnej ochrony elektrycznej, która sprawia, że po zakończeniu procesu podgrzewania grzałka zostaje całkowicie odłączona od zasilania elektrycznego, aby zagwarantować maksymalne bezpieczeństwo. Zestaw funkcji, w które wyposażony jest podgrzewacz Velis Plus Ariston wzbogaca samokontrolujący się system diagnostyczny. Warto dodać, że ustawienie funkcji i obsługę urządzenia ułatwia dotykowy wyświetlacz LED. Velis Plus umożliwia ustawienie temperatury z dokładnością do 1 stopnia Celsjusza.

Velis Plus – nowość marki Ariston.

Design

Oprócz wysokiej funkcjonalności oraz bezpieczeństwa, produkt charakteryzuje się ponadczasowym designem. – Podgrzewacz wody Velis Plus marki Ariston na tle innych tradycyjnych urządzeń wyróżnia stylistyka. Produkt jest kompaktowy, zaprojektowany przez Umberto Palermo – słynnego włoskiego projektanta przemysłowego – tłumaczy Agata Miczyńska, Marketing Manager Ariston Thermo Polska. – Velis Plus posiada trwałą obudowę w kolorze stali szczotkowanej, z wyświetlaczem LED, a sam podgrzewacz jest bardzo funkcjonalny, ponieważ można zainstalować go w pionie, jak i w poziomie, a jego głębokość to jedynie 27 centymetrów. Dzięki temu łatwiej jest zaaranżować łazienkę, aby cały zamysł okazał się ciekawy i atrakcyjny wizualnie niezależnie od stylu, w którym utrzymane jest pomieszczenie – dodaje Agata Miczyńska.

Dziś można sprawdzić jak podgrzewacz wody będzie prezentował się we wnętrzu naszej kuchni bądź łazienki bez konieczności montażu. Jest to możliwe, dzięki aplikacji mobilnej „Velis Plus” udostępnionej przez producenta. W tym celu wystarczy pobrać darmową aplikację przez Google Play (Android) lub AppStore (iOS), wydrukować sugerowany znacznik w formacie strony A4 i umieścić go w planowanym miejscu instalacji.

Po uruchomieniu aplikacji można nanieść podgrzewacz na aranżację naszego mieszkania widzianą przez kamerę telefonu bądź tabletu. To powinno ułatwić podjęcie decyzji o kupnie i umiejscowieniu Velis Plus jeszcze przed wizytą w sklepie.

Velis Plus marki Ariston to idealne połączenie elegancji, komfortu użytkowania oraz funkcjonalności. Podgrzewacz wody nie tylko zapewnia ciepłą wodę w dogodnych warunkach, ale również stanowi wyjątkowy, ozdobny sprzęt użytku domowego.

Więcej informacji na www.ariston.com/pl
Velis Plus Ariston
Pojemność zasobnika: 50, 80 i 100 litrów
Maksymalna temperatura robocza: 80°C
Maksymalne ciśnienie robocze: 8 bar
Moc: 1,5 kW

Leave a Reply