Czas na ogień – nowa kolekcja kominków

Od sierpnia br. w sklepach Leroy Merlin na Dziale Budowlanym pojawi się kolekcja kominków na rok 2016. Nowy asortyment obejmować będzie wkłady kominkowe, obudowy kominków, piece typu „koza” oraz biokominki.

Kolekcja przygotowana została w oparciu o pracę z wewnętrznymi ekspertami, wizyty u klientów, ankiety prowadzone w sklepach Leroy Merlin oraz o Targi Kominkowe, które Dział Budowlany zorganizował jesienią. Targi były świetną okazją dla ekspertów Leroy Merlin aby dokładnie obejrzeć, przetestować i ocenić nowości na rynku z punktu widzenia wartości dla klientów. Osoby odpowiedzialne za asortyment kominków również na bieżąco śledzą trendy w internecie i kontaktują się z serwisem Oferia.pl, czyli portalem wykonawców montujących m.in. kominki w domach klientów.

Nadchodzące trendy w świecie kominków, to głównie styl retro, klasyczny we współczesnym kontekście oraz oczywiście styl nowoczesny – podkreśla Paweł Walter, Szef Produktu Leroy Merlin. – Oferta, którą przygotowaliśmy, jest przede wszystkim skierowana do klientów poszukujących rozwiązań w budżecie do 5 tys. zł. – dodaje Paweł.

Jesteśmy dumni, bo znaczna większość, aż 80% naszej oferty, pochodzi z produkcji w Polsce – dodaje Paweł Walter. Pozostałe 20% to dostawcy z Hiszpanii i Francji. Kilka modeli zostało zaprojektowanych specjalnie dla Leroy Merlin i powstało dzięki bezpośredniej współpracy z dostawcami. W ofercie kominków pojawią się również produkty na wyłączność, czyli dostępne jedynie w sklepach Leroy Merlin.

Obudowy kominków klienci odnajdą m.in. w popularnym kamieniu botticino, wkłady to głównie żeliwo i stal, a kolorystyka tradycyjnych kominków kaflowych to kremy i brązy. Poniżej zamieściliśmy przykładowe nowości z Kolekcji 2016 Leroy Merlin.

Przewidujemy, że obudowa kominka EWA bardzo spodoba się klientom i może stać się sezonowym hitem.
wysokość: 83 cm
szerokość: 120 cm
głębokość: 40 cm,
waga: 140 kg
palność: 1
cena regularna: 798,00 zł

Wkład kominkowy WIOLETTA nada charakter niejednemu wnętrzu.
moc: 11 kW
wysokość: 82,65 cm
szerokość: 67,5 cm
głębokość: 48,7 cm
waga: 115 kg
wyposażenie: szyber, deflektor
cena regularna: 2595,00 zł

Wciąż dużą popularnością cieszą się piece wolnostojące:
moc: 5 KW
wysokość: 55,7 cm
szerokość: 53,6 cm
głębokość: 41,3 cm
waga: 79 KG
cena regularna: 999,00 zł

Leave a Reply