Nowoczesne lampy wiszące w geometrycznych kształtach

Lampy wiszące od lat należą do najpopularniejszych rozwiązań oświetleniowych w Polsce. Stanowią źródło rozproszonego światła ogólnego, równomiernie oświetlając pomieszczenie, nie zabierając przy tym cennej powierzchni podłogowej czy ściennej.

W salonach oświetleniowych możemy znaleźć mnóstwo modeli lamp łączących funkcjonalność z elegancją. Wiele modeli wpisuje się jednak w bardzo modną w ostatnich sezonach estetykę bogato zdobionych kloszy. Na ich barokowym tle wyraźnie wyróżniają się lampy z tegorocznej kolekcji MAXlight, charakteryzujące się harmonijną, prostą formą. Eleganckie i minimalistyczne w wyrazie, gwarantują spektakularny efekt bez przytłoczenia wnętrza.

Lampa AURA (P0134) od MAXlight to piękna i nowoczesna lampa wisząca, dedykowana miłośnikom prostych, ale niebanalnych form. Oprawę lampy tworzą dwa niedomknięte koła, wykonane z akrylu i wykończone na biało. Wyposażona w diody LED, daje białe, ciepłe światło. Średnica lampy wynosi 85 cm, zaś wysokość sięgać może maksymalnie 120 cm. Cena: około 4 tys. złotych.

Lampa AURA (P0134)

Prezentowana niżej lampa ORBIT III (P0057) to nowoczesna i designerska lampa wisząca, którą tworzą trzy białe obręcze (o średnicy kolejno: 80, 60 i 45 cm) wyposażone w żarówki LED. Wykonana z metalu i akrylu, została wykończona chromowanymi detalami. Dzięki temu, że każda z obręczy montowana jest oddzielnie, możemy stworzyć prostą bądź asymetryczną, ale na pewno oryginalną formę, która doda stylu w każdym pomieszczeniu. Cena: około 3,5 tys. złotych brutto.

Lampa ORBIT III (P0057)

MAXlight OTIS (P0123) to także nietuzinkowa lampa, której urok tkwi w dyskretnej harmonii geometrycznych kształtów. Trzy klosze (największy o wymiarach 68 x 68 cm) wyposażone w diody LED wykończone są na biało, dzięki czemu efektowny design nabiera dodatkowej elegancji. Lampa OTIS daje białe, idealnie rozproszone światło, wydobywając urok z każdego pomieszczenia. Cena: około 3,5 tysiąca złotych.

Lampa MAXlight OTIS (P0123)

Odpowiedni dobór oświetlenia ma znaczenie zarówno z punktu widzenia komfortu przebywania w pomieszczeniu, jak również ze względu na odpowiednie dopełnienie dekoracji wnętrza. Wychodząc naprzeciw coraz większemu zainteresowaniu ze strony kupujących, na stronie maxlight.com.pl producent udostępnił Strefę Architekta, gdzie znaleźć można trójwymiarowe modele oferowanych przez markę lamp i sprawdzić, jak zaprezentują się one we wnętrzach naszego domu. Lampy można też obejrzeć stacjonarnie w salonach wyposażenia wnętrz Max-Fliz.

Leave a Reply