Nowe narzędzie dla pośredników. Poznaj zalety KSN

Artykuł sponsorowany

Nowe narzędzie dla profesjonalnych agencji nieruchomości KSN (Krajowy System Nieruchomości) to doskonałe rozwiązanie umożliwiające budowanie relacji sprzedażowych. Pozyskuj klientów, współpracuj z uznanymi firmami deweloperskimi, zabezpiecz swoje interesy i pieniądze. Poznaj zalety KSN.

Dostęp do aktualnej listy inwestycji to tylko wstęp do korzyści, które z platformy KSN czerpać mogą agencje nieruchomości.

 

KSN to świetne narzędzie dla pośredników, których celem jest sprzedaż i pewność uzyskania należnej prowizji. Wystarczy zarejestrować się, by mieć dostęp do wystawionych przez deweloperach inwestycjach na sprzedaż. Do każdej inwestycji pośrednik może przypisać wybranych klientów, zgodnie z umową wcześniej zawartą z deweloperem. Umowa może dotyczyć zarówno częściowej, jak i kompleksowej obsługi sprzedaży. Już w momencie przypisywania klienta, pośrednik otrzymuje potwierdzenie akcji, co stanowi ubezpieczenie jego przyszłych dochodów – jeśli dojdzie do sprzedaży, pośrednik otrzyma swoją prowizję.

Kolejną zaletą KSN jest mnogość informacji zawartych w serwisie, dając pośrednikowi komfort pracy. W jednym miejscu zarządza on informacją o kliencie, współpracuje zarówno z firmami deweloperskimi, jak i innymi pośrednikami. Statystyki atrakcyjności poszczególnych inwestycji ułatwiają podjęcie decyzji o poleceniu danego klienta ze swojej bazy, a ich duża liczba pozwala oferować klientom większe możliwości. Co istotne, KSN obsługuje zarówno rynek pierwotny, jak i wtórny.

Krajowy System Nieruchomości to również pewność, że nikt nie wykorzysta danych klienta, które pośrednik uzyskał ciężką pracą. Przypisanie klienta w KSN obowiązuje przez 3 lata. Pośrednik decyduje, czy dzielić się danymi klienta czy zachować je dla siebie, rejestrując go tylko w systemie. Pośrednik może również przyporządkować sprzedaż nieruchomości do konkretnej osoby.

Pośredniku – poznaj swoje korzyści

Zarejestrowanie się na platformie KSN przynosi pośrednikowi same korzyści. Oto one:

  • pośrednik otrzymuje informacje kto i kiedy kupił daną inwestycję/lokal. Jeżeli klient został przypisany przez danego pośrednika, może mieć on pewność, że jego prowizja zostanie zabezpieczona, a praca wynagrodzona zgodnie z umową.
  • pośrednik nie płaci abonamentu! Mikroopłaty naliczane są jedynie przy przypisywaniu klienta do danej inwestycji. Ma to za zadanie ochronić pośredników przed nieuczciwą konkurencją, która generowała by fałszywy ruch wokół inwestycji dewelopera i tym samym utrudniała mu decyzję, z którym pośrednikiem chce nawiązać współpracę.
  • KSN oferuje pełne zabezpieczenie danych dzięki funkcjonowaniu w szyfrowanych tunelach SSH.

Efektywność, wygoda i bezpieczeństwo! Te korzyści doceni każdy agent nieruchomości, chcący zbudować swoją markę i rozwinąć biznes. Zapraszamy więc do współpracy.

[KSN1]

Dowiedz się więcej, skontaktuj się z nami:

anna.woznica[at]ksn.org.pl,
tel.: 530-075-249

Projekt współfinansowany przez Unie Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

Leave a Reply